Studio masáží Simona

     Vítám Vás na svých webových stránkách! Je příjemné, že vám mohu představit své studio a nabídku služeb, které budu chtít postupně rozšiřovat. Ráda bych Vás pozvala do nově vybudovaných prostor, které jsem připravovala s cílem, abyste se v mém studiu cítili co nejlépe. Prioritou bude pro mne vždy spokojenost klienta, jeho požadavky a přání.

     Záleží mi na tom, abyste odcházeli s příjemným pocitem uvolnění, relaxace a pohody a rádi se vraceli. To bude pro mě největší motivací k tomu, abych své služby rozšiřovala a vylepšovala ke spokojenosti Vás klientů. Budu vděčná za každý postřeh, podnět, připomínku, kterou od Vás získám, protože mě může inspirovat k lepším službám a přispět k pohodě Vaší i mojí :-)  Doufám, že si získám Vaši důvěru a přízeň.

Simona 

 


Kontakt

Tomčíková Simona

Zdravotnická 116
Jakubčovice n.O.
74236


+420 725 632 452

Při práci mám vyzvánění ztišené ! Prosím, zavolejte později (nejlépe mezi 19 a 21hod.) nebo pište SMS či e-mail.Poštu pročítám denně.

Pokud se na objednaný termín nemůžete dostavit, prosím, abyste mi to sdělili nejpozději 24hod. předem. Děkuji Vám za ohleduplnost !

Mějte se krásně :)