Biofrekvenční terapie Plazmovým generátorem RPZ 14

 

 

 
 
Jedná se o nejpokročilejší frekvenční generátor na světě a jejím tvůrcem a výrobcem je česká společnost Z-technology s.r.o.
 
Frekvenční terapie je založena na objevu, který učinil mikrobiolog Raymond Rife ve 20. - 30. letech 20. století. Výsledky jeho práce ukázaly, že každý mikroorganismus vysílá své specifické frekvence. 

Elektrické zvukové frekvenčně kladně vyvážené pulsy dokážou tyto mikroorganismy zničit, nebo narušit jejich "maskovací" obal na membránách, který mate náš imunitní systém. Po narušení obalu imunitní systém začne tyto mikroorganismy ničit a dochází tak k samovolnému uzdravení.

Všechny nemoci mají své původce a všechny živé mikroorganismy vibrují na svém frekvenčním pásmu nebo přesné frekvenci. Pokud toto pásmo zadáme do plazmového generátoru, jejich buněčná stěna se rozkmitá natolik, že se rozpadne, ať jsou v kterékoli části organismu v dosahu 5 m od generátoru.

 

 

Tato terapie je bezkontaktní. Může se používat pro děti i nemocné. Doporučujeme navštívit terapii s celou rodinou, neboť v rodině mezi dětmi i dospělými je z 80% mikrobiální zátěž stejná. Odstraníte ji tak najednou za jednu cenu a vyhnete se reinfekci a nežádoucímu návratu onemocnění. Pokud některý člen není nositelem patogenu a je přítomen plazmování, je toto působení pro něj zdravotně nezávadné.

Díky spektrální analýze celého těla a nalezení mikrobiální zátěže a parazitů 
a terapii plazmovým generátorem a následné pročištění orgánů opět pomocí frekvencí, které mají přímý pozitivní vliv na jednotlivé orgány v těle, se po odplavení toxinů z rozpadlých patogenů, nastartuje přirozená imunita, která si s běžnou - každodenní zátěží bez problémů poradí.

Až neuvěřitelným výsledkem je následné odstranění někdy i celoživotních bolestí, neduhů, depresí, únavy, alergií, závažných autoimunitních chorob a věčně aktivních herpes virů, EBV virů, papiloma virů, chlamydií, malárií, parazitů, plísní, kvasinek, virů a bakterií včetně všech exotických forem, které si přivezeme z dovolených, z cest po světě.  Naši lékaři s nimi nejenže nepočítají, ale nemají na ně ani léky.

 

 

Během terapie doporučujeme nevzdalovat se z dosahu plazmového generátoru, nepoužívat velké elektronické nebo kovové přístroje, které by bránily v proudění vln do vašeho těla. Naopak vhodné je vzít si s sebou svačinku a oblíbený nápoj. 

 

U frekvenční terapie je velice důležitý pitný režim. Ideálně si sebou doneste svůj oblíbený nápoj (během dvouhodinové terapie je vhodné vypít 1 až litr tekutin v závislosti na tělesné struktuře organismu.) Vodu a čaj dostanete zdarma.

 

Pokud ve vaší domácnosti chováte zvířátko – psa, kočku, králíčka, křečky a jiné domácí zvířata, doporučuje se souběžně odčervit a vyčistit kožíšek i vašich miláčků. 

 

Během celé detoxikační kůry doporučujeme:

 

 • Vyvarovat se požívání alkoholických nápojů, a to 48 hodin před i po terapii
 • Vyvarovat se požívání nápojů obsahujících kofein, a to hodinu před i po terapii
 • Vyvarovat se požívání ostrých a těžkých tučných jídel v den terapie
 • Velmi prospěšná je pravidelná zdravá a plnohodnotná strava
 • Upřednostnit v jídelníčku potraviny obsahující převážně škroby (těstoviny, rýže, brambory). Máme ověřeno, že tyto potraviny na sebe dokáží velice dobře navázat toxiny uvolněné po zničení patogenů
 • Přísun vitamínu C v množství 1000 mg až 3000 mg v den terapie. Vitamín C má schopnost neutralizovat toxiny vyprodukované rozpadem patogenů při plazmování a zabránit jejich působení na organismus. Přísunem dostatečného množství vitamínu C zabráníte případným bolestem hlavy či únavě
 • V průběhu detoxikačního procesu frekvenční terapií je velmi prospěšné užívání potravinových doplňků, které vám byly doporučeny při diagnostice. Ty zaručí nastolení optimální mikroflóry ve střevech a vy se tak vyhnete možným zdravotním komplikacím, jako je např. průjem, nevolnost a zácpa.

 • Doporučené potravinové doplňky v podstatě dokáží eliminovat životaschopnost určitých druhů kvasinek, virů, bakterií, prvoků i parazitů a tím značně zefektivnit celou detoxikační kůru.
   

Stavy, které mohou léčbu doprovázet:

 

 • Během 3 týdnů po plazmování nedoporučujeme absolvovat krevní testy – jejich výsledky by nemusely být relevantní. Tělo se postupně zbavuje nečistot a snaží se vypořádat se zbytkem zátěže, která ještě v organismu zůstala. Proto rozbíhá čistící pochody, což se může projevit právě v té části organismu, kde se nacházelo zánětlivé ložisko
 • V průběhu detoxikačního procesu  a 3- 6 měsíců po absolvování se můžete setkat s vykašláváním (především ráno) a samovolným čištěním nosních dutin. Z tohoto důvodu je velmi vhodné spojit detoxikační proces s vaším oblíbeným sportem na čerstvém vzduchu. Stejnou službu vykonají i denní procházky
 • Můžete se setkat s tmavou močí či drobným pícháním v různých částech těla. Obojí je důsledkem probíhajících detoxikačních procesů v těle
 • Vlivem čistících schopností organismu se můžete setkat rovněž s nebolestivým průjmem a v případě závažných metabolických onemocnění i s drobnou krátkodobou nevolností, kterou jste mívali i dříve. Vše se dá minimalizovat vhodnou stravou a potravinovými doplňky nebo delší následnou frekvenční terapií na podporu orgánů
 • U dětí může dojít ke krátkodobému efektu – „nemám hlad“, podrážděnosti, únavě či ospalosti. Počítejte s tím, že v den terapie mohou chtít jít spát o hodinu dříve než obvykle.

 

Pokud některý člen není nositelem patogenu a je přítomen plazmování, je toto působení pro něj zdravotně nezávadné (prostě na tuto osobu nepůsobí).

Doporučuji objednávat se mimo menstruační dny (menstruace je pro tělo zátěž a přísun další zátěže vás může oslabit a více unavit, ale vždy záleží jen na tom jak to cítíte vy).

Pokud máte nějaký akutní zdravotní problém, pomůžeme vám i v tomto případě, ale určitě na to upozorněte telefonem 2-3 hodiny před terapii. Přizpůsobíme ji a pomůžeme tak imunitě, aby si dokázala poradit sama i v případě závažnějších infekcí – Herpes, angína, EBV, chřipka, bronchitida, a u dětí i akutní či chronické stavy kašle, alergie, ekzému, průjmu, bolestí bříška, teplot i horečky a nejrůznější záněty či akutní bolesti. 

 

Upozornění:
Terapie plazmovým generátorem je nová účinná metoda, ale využívá se teprve 4 roky, a proto není prozatím schválená jako léčebná metoda. Přístroj si pronajímáte v námi určených prostorách a plně zodpovídáte za svůj zdravotní stav.

 

 

 

 

 

F-SCAN 3

Frekvenční generátor

 

Tento certifikovaný švýcarský výrobek je aktuálně jedním z nejlepších profesionálních frekvenčních diagnostických přístrojů na trhu. Využívá rezonující frekvence různých typů pro indikaci zátěží v lidském těle. Je schopen přesně detekovat frekvence, na kterých rezonují viry, bakterie a další původci infekčních a jiných onemocnění. Zjištěné frekvence lze jednoduše uložit do připojeného počítače pro využití při léčení a také pro vyhodnocení naměřených patogenů porovnáním s hodnotami v uložené databázi.

Hodně záleží na způsobu měření a na použitých sondách a postupech, propojení s počítačovým programem výrazně rozšiřuje možnosti měření, diagnostiky a uložení naměřených údajů pro pozdější srovnání a dokumentaci úspěšnosti léčení. Každý klient má k dispozici celou historii svých měření a může si sám vyhodnotit rychlost a úspěšnost zvolených postupů. F–scan3, který používáme,  je nejmodernější z modelové řady švýcarského výrobce, který dodává lékařsky certifikované přístroje pro měření patogenů v těle a slouží také k jejich následné rychlé  likvidaci v krvi.  Je určen pro profesionální použití, díky stálému vývoji používaného software nezastarává a může reflektovat aktuální stav vědomostí z obor. F-scan 3 kombinuje metody Dr. Rife a Dr. Huldy Clark a umožňuje naměřit a zničit škodlivé patogeny v zasažených buňkách bez poškození okolní tkáně. Používá se převážně k zjištění patogenních mikroorganismů – plísní, virů, bakterií a parazitů a jejich následné likvidaci z krve dle aktuálního stavu a potřeb.

Po naměření frekvencí zátěží tyto jednoduše zadáme pomocí příslušného programu přímo do plazmového generátoru, který je schopen zasáhnout patogeny nejen v krvi, ale i v kostech a hlubokých tkáních.

 

Kontraindikace:

Těhotenství

Kardiostimulátor

Kovové implantáty (nevadí pro diagnostiku, pro léčení nutno použít plazmový generátor)

 
 

 


Kontakt

Tomčíková Simona

Zdravotnická 116
Jakubčovice n.O.
74236


+420 725 632 452

Při práci mám vyzvánění ztišené ! Prosím, zavolejte později (nejlépe mezi 19 a 21hod.) nebo pište SMS či e-mail.Poštu pročítám denně.

Pokud se na objednaný termín nemůžete dostavit, prosím, abyste mi to sdělili nejpozději 24hod. předem. Děkuji Vám za ohleduplnost !

Mějte se krásně :)