Přístrojová lymfodrenáž

Lymfodrenáž se provádí pohodlně vleže alespoň hodinu po jídle a neměla by být přerušována. Po drenáži se ledvinami vyloučí větší objem tekutin a moč může mít neobvyklý pach a barvu. To je způsobeno vyplavenými škodlivými látkami. Je tedy vhodné po proceduře hodně pít. Výsledek po lymfodrenáži je okamžitý!

 

   Již po první proceduře v délce 45 minut je dosahováno znatelných výsledků. V nohou nastupuje pocit lehkosti, redukují se otoky končetin ...

    K ošetření celulitidy je optimální alespoň 10 aplikací ideálně 2x týdně. Břišní manžeta přispívá ke snížení objemu pasu i u tzv. pivního břicha. Masáž břicha také podporuje zažívání a pohyblivost střev. Přirozeným způsobem se tak aktivuje trávení a odchod stolice. V tomto ohledu se výsledek dostavuje již po první aplikaci. Stejně jako masáž ostatních částí těla je pociťována jako příjemná a uvolňující. 

 

 

 Kosmetické a estetické účinky     

 

    * Pomáhá řešit celulitidu

    * Regeneruje organizmus a přispívá k jeho relaxaci

 

    * Detoxikuje a odvodňuje organizmus

     * Zeštíhluje a zlepšuje elasticitu pokožky 

    Ke zdravému úbytku centimetrů je dobré aktivovat metabolismus tuků spolu s lymfatickým systémem.

     Míza, která v něm proudí, totiž dokáže přepravit tuk do krevního oběhu a jeho prostřednictvím pak do svalu. Tady ho lze konečně spálit. A to je přesně to, co při hubnutí potřebujete,

Díky práci lymfy jsou problematické partie maximálně prokrveny a nežádoucí tuk začne být spotřebováván. Výsledkem je úbytek kilogramů a lepší odvod metabolických zplodin. Silné prokrvení pokožky i lepší zásobování svalů kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy navíc působí pozitivně proti celulitidě. Celkově je pleť hladší, jemnější a přitom pevnější.

 

 Léčivé a medicínské účinky

 

    * Syndrom těžkých a unavených nohou

    * Migrény a bolesti hlavy a obezita

    * Křečové žíly, rozšířené žilky a žilní nedostatečnost

   * Otékání kotníků po nadměrné zátěži dolních končetin

   * Úponové bolesti a zácpa

   * Otoky, napětí a křeče končetin

   * Odstranění stresu a podpora imunitního systému

   * Porucha látkové výměny v kloubech – artróza, dna

   * Bolesti těla po sportovních výkonech

   * Otoky v břiše, často přisuzované otylosti, lipedém

   * Syndrom karpálního tunelu a diabetická angiopatie

   * Ischemická choroba dolních končetin

 

 


Kontakt

Tomčíková Simona

Zdravotnická 116
Jakubčovice n.O.
74236


+420 725 632 452

Při práci mám vyzvánění ztišené ! Prosím, zavolejte později (nejlépe mezi 19 a 21hod.) nebo pište SMS či e-mail.Poštu pročítám denně.

Pokud se na objednaný termín nemůžete dostavit, prosím, abyste mi to sdělili nejpozději 24hod. předem. Děkuji Vám za ohleduplnost !

Mějte se krásně :)