ORIGINÁLNÍ ŠVÉDSKÉ KAPKY MARIE TREBEN

Kdo by neznal originální švédské kapky od rakouské bylinářky paní Marie Treben, které používaly celé generace i u nás už třicet let nazpátek. Mnoho z nás si jejich účinky na velké množství zdravotních potíží vyzkoušelo již dávno. Knihy, které paní Treben vydala se staly velmi žádanými a jsou v mnoha rodinách po celá desetiletí součástí knihoven. Rádi se k nim pro skvělé a osvědčené rady vracíme.

Švédské kapky se na nějaký čas vytratily z našeho trhu, ač se nikdy nepřestaly vyrábět. Jsou starou recepturou bylinného likéru. Jde o specifickou kombinaci bylin, která dělá tyto švédské kapky unikátními a mimořádně účinnými. Jsou vyráběny rodinnou firmou Maria Treben Naturprodukte GmbH v Rakousku, která má veškerá práva na tento produkt. 
 
Od července letošního roku jsem od výhradního dovozce pro naši zemi paní Ing.Mgr.Šmídlové Veroniky získala možnost nabídnout je především svým klientům, ale samozřejmě i dalším lidem v okolí.
Za pět měsíců, kdy s nimi mohu pracovat mám tolik pozitivních zkušeností, že nestačím žasnout a lidé se pro ně stále vracejí.
 
Uzavírají se dlouhodobě trvající otevřené hnisající rány, ztrácí se myomy a cysty, mizí nekončící kašle, vyléčil se zánět šlach, klesá hladina cukru i cholesterolu, upravuje se tlak, zabírají na záněty v těle všeho druhu ...
 
Jsem velmi šťastná, že jsem se k této možnosti po mnoha dlouhých letech znovu dostala a že ji mohu využít nejen pro svoji rodinu a přátele, ale také pro vás všechny :). 
A protože byliny byly odjakživa součástí mého života a využívám jejich sílu nejen v rodině, ale také v rámci služeb ve svém studiu masáží, věřím, že ani švédské kapky se ke mě nedostaly náhodou :).
 

 

 

Jako doplněk ke službám, které úzce souvisí se zdravím, Vám nabízím produkty, které jsou čistě bylinné a osvědčené. Fy Naděje Mgr. Jarmily Podhorné vyrábí různé tinktury bylinné a pupenové jako pomoc při nejrůznějších zdravotních potížích. (www.nadeje-byliny.eu)

Sortiment si můžete prohlédnout buď v katalogu, který Vám poskytnu ve studiu nebo více informací najdete na stránkách www.nadeje-byliny.eu .S paní Podhornou spolupracuji i v rámci jejího poradenství a Vy můžete tuto službu také bezplatně využít :-)


 

 

Firma Valdemar Grešík - Natura vznikla v roce 1990 a dnes patří mezi přední české výrobce bylinných, ovocných, zelených, černých a jiných čajů, koření, kapek a mastí z léčivých bylin, potravinových doplňků. Kromě toho distribuuje široký sortiment domácích i zahraničních výrobků se zaměřením na čaje, čajové příslušenství, preparáty z bylin a další sortiment určený pro lékárny a bylinkářství. Nabídku si můžete prohlédnout na stránkách www.gresik.cz  Ve studiu Vám nabídnu jak bylinné čaje z řady "devatero bylin", např. lymfatický, čístící, štíhlá linie, prostatin, žlučníkový, jaterní, kloubní apd., ale také mnoho druhů zelených, ovocných, černých a dalších. Všechny čaje jsou vyvážené a lahodné chuti a za skvělé ceny  :).

Skvělým výrobkem, který pomáhá při trampotách s krční páteří je polštářek naplněný pohankovýma slupkama. Lze jej také nahřívat a pak přikládat na bolestivá místa. Můžete si vybrat i takový, který obsahuje navíc voňavé bylinky jako meduňka, levandule či dobromysl, aby se Vám skvěle usínalo. A pokud oslovil Vás, možná se rozhodnete obdarovat i někoho blízkého :-)

Měli jste možnost seznámit se s úžasnými výrobky fy Saloos?... Hledala jsem čistě přírodní kosmetiku bez syntetických přídavných látek, bez parabenů škodících našemu organizmu...

Ryze česká značka Salus/Saloos se od roku 1993 vypracovala na největšího českého výrobce certifikované přírodní biokosmetiky. Firma si velmi zakládá na tom, že výrobky obsahují nejvyšší možný podíl čistých přírodních látek. Neobsahují syntetické parfemace, konzervanty ani barviva. Kosmetika nevyvolává alergické reakce a je vhodná pro všechny typy pleti. Tělové a masážní oleje se staly symbolem dostupnosti kvalitní péče a každodenní péče o tělo s pomocí přírody.

Výrobky fy Saloos mám vyzkoušeny osobně. Poté, co jsem začala kvůli svému zdraví řešit čím si budu ošetřovat tělo, abych jej nezatěžovala více, než je nutné, jsem měla možnost zjistit, o čem jsou kvalitní přírodní produkty. A vím, že u těch už zůstanu... :)

 

      

V mém studiu máte možnost koupit vše od fy Saloos za ceny e-shopu nebo nižší .. :)


Kontakt

Tomčíková Simona

Zdravotnická 116
Jakubčovice n.O.
74236


+420 725 632 452

Při práci mám vyzvánění ztišené ! Prosím, zavolejte později (nejlépe mezi 19 a 21hod.) nebo pište SMS či e-mail.Poštu pročítám denně.

Pokud se na objednaný termín nemůžete dostavit, prosím, abyste mi to sdělili nejpozději 24hod. předem. Děkuji Vám za ohleduplnost !

Mějte se krásně :)