Sportovně-rekondiční masáž

Sportovně-rekondiční masáž působí příznivě na celý organismus, zejména tlumí bolesti páteře, kloubů, svalů, povzbuzuje krevní oběh a odtok lymfy, zlepšuje svalovou činnost, prokrvuje a zlepšuje činnosti hloubkových tkání a orgánů, zrychluje metabolizmus, příznivě ovlivňuje nervový systém, harmonizuje celý organizmus.

Preventivně stačí provádět delší masáž (60 minut a více) jedenkrát za 3-4 týdny, při akutních potížích se doporučuje kratší masáž (30 minut) jedenkrát týdně.

Kdy sportovně-rekondiční masáž není vhodná

Pokud máte nádorová onemocnění, horečku, jste celkově tělesně slabí, máte hnisavé onemocnění kůže, pokročilou arteriosklerózu nebo osteoporózu, trpíte infekční nemocí, průjmovým onemocněním nebo máte nějaký zánět či otok.

Doporučení pro sportovně-rekondiční masáž

Bezprostředně před masáží se nedoporučuje jíst (platí to obecně pro všechny masáže), nejpozději cca 2-3 hodiny před ní. Po masáži je vhodné pít hodně tekutin (nejlépe obyčejnou vodu nebo bylinkový čaj), aby se tělo vyplavilo přirozenou cestou toxiny.

Upozornění

Reakce na masáž je u každého klienta zcela jiná, u některých lidí může po masáži dojít k reakci, která se projeví různými způsoby: nenadálou únavou, bolestí svalů nebo hlavy, nevolností... Nelekejte se, je to přirozená reakce těla a takové potíže by měly odeznít nejpozději do 3 dnů po masáži.

 


Kontakt

Tomčíková Simona

Zdravotnická 116
Jakubčovice n.O.
74236


+420 725 632 452

Při práci mám vyzvánění ztišené ! Prosím, zavolejte později (nejlépe mezi 19 a 21hod.) nebo pište SMS či e-mail.Poštu pročítám denně.

Pokud se na objednaný termín nemůžete dostavit, prosím, abyste mi to sdělili nejpozději 24hod. předem. Děkuji Vám za ohleduplnost !

Mějte se krásně :)